Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta 5%, Koch Chemie 10%, ZviZZer 2%.

CarPro IronX 500 ml Odstraňovač polétavé rzi

Kód: CP_15
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Špičkový odstraňovač polétavé rzi, inovované složení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarPro IronX 500 ml je unikátní přípravek na snadné a bezpečné odstranění vzdušné koroze (náletové rzi, polétavé rzi) z laku, skel a disků kol v inovovaném složení.

Chemický roztok na dekontaminaci laku, který velmi snadno a bezpečně odstraňuje zkorodované částice železného prachu (tzv. vzdušnou korozi, náletovou či polétavou rez) z povrchu laku a dalších materiálů - skla, chromu apod.

Je extrémně účinný na čištění disků kol, ze kterých odstraňuje hnědý povlak zcela bez práce.

Unikátní nové složení tradičního odstraňovače polétavé rzi CarPro IronX Cherry Odor

Nová průlomová receptura potlačuje jedinou vadu tohoto velmi oblíbeného přípravku.. jeho charakteristický zápach. Pokrok v tomto směru je opravdu zásadní a nezdráháme se jej označit za největší revoluci od vzniku přípravku IronX. Nový IronX je parfumovaný do višňové vůně, která charakteristický zápach jednoduše potlačuje. Jeho funkčnost však zůstává zcela neposkvrněna.

Po aplikaci reaguje se zrnky zkorodovaného železného prachu, které rozpouští. Při této chemické reakci mění roztok barvu na purpurovou, proto je efekt velmi dobře patrný. Výsledek? Hladký lak a na první pohled rozeznatelné rozjasnění barvy laku. Narozdíl od mechanické dekontaminace clay hmotou působí Iron X i v těžko přístupných místech - ve hranách, kolem emblémů atd.

Na rozdíl od tradičních odrezovačů má přípravek vyvážené pH (6-7) a je zcela bezpečný pro lak, sklo, chrom i leštěný hliník.

Dekontaminace laku je nezbytným krokem před strojním leštěním laku.

Spotřeba: max. 250 ml na kompletní vůz včetně kol.

Postup při aplikaci CarPro IronX

  • Pro maximální účinnost vůz či kola před aplikací umyjte a osušte. Případná vrstva nečist výrazně snižuje účinnost přípravku, po mokrém laku přípravek předčasně stéká.
  • Aplikujte na celý povrch vozu včetně skel. Nechejte působit, dokud produkt v místě kontaktu s částicemi rzi nezfialoví (cca 5 min.).
  • Poté rozetřete mokrou houbou, jako když vůz umýváte. Nakonec opláchněte tlakovou vodou.
  • Věnujte zvýšenou pozornost lištám, spárám a dalším místům, odkud by mohl fialový i po oplachu vytékat. Doporučujeme proto používat vysokotlaký čistič.
  • Nakonec vůz osušte, nebo přistupte k mechanické dekontaminaci clay hmotou

Objem: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstaňovače polétavé rzi
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: