Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta pouze 5%.

Gyeon Q2 LeatherShield EVO 100 ml Keramická ochrana kůže

Kód: G38764
Novinka
Značka: Gyeon
2 239 Kč 1 850 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Keramická ochrana kůže, životnost 18 měsíců, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2 LeatherShield EVO (100 ml) je vysoce moderní keramický povlak pro všechny typy koženého čalounění v automobilu.

Pokročilý keramický povlak speciálně vyvinutý pro automobilovou kůži. Q² LeatherShield je vhodný pro všechny typy dosud vyráběné kůže. Nemění vzhled vašeho čalounění. Velmi snadno aplikovatelný v pouze jediné vrstvě. Zabraňuje usazování nečistot a případnému zabarvení, chrání před kapalinami a UV zářením.

Před aplikací zajistěte, abyste kůži dobře vyčistili a odstranili případné zbytky čističe. Důrazně doporučujeme použít jeden z našich vysoce efektivních čističů Q²M LeatherCleaners. Před použitím výrobku na celé ploše čalounění keramickou ochranu raději otestujte na nejméně viditelném místě.

TIP: Aplikujte ochranu naráz na celý panel a při nanášení zajistěte rovnoměrné pokrytí. Neutírejte. Pokud vidíte nerovnoměrné vysychání výrobku, produkt rozetřete, aniž byste přidávali další. Po 20 minutách zkontrolujte, pokud je to nutné - utřete.

Hlavní znaky Gyeon Q2 LeatherShield EVO

  • Doporučená spotřeba: 40 ml / celý interiér vozidla
  • pH tolerance: 2-11
  • Životnost: 18 měsíců / 30 000 km
  • Odolnost otěru: 5/5
  • Odvod tekutin: 5/5
  • Samočistící schopnosti: 4/5

Q² LeatherShield je vyspělá receptura na bázi SiO₂, která je speciálně vyvinuta pro všechny typy moderních potahů z automobilové kůže. Poskytuje vynikající ochranu proti nečistotám, UV paprskům a nárokům každodenního používání. Q² LeatherShield je neuvěřitelně jednoduchý k použití, vyžaduje pouze jednu vrstvu.

Je navržen a testován na všech moderních typech kůže, poskytuje skvělou ochranu a žádnou změnu citlivosti nebo barvy - zanechává plně matný povrch. Q² LeatherShield nevytvrzuje kůži ani ji nezvyšuje kluzkost, udržuje pravidelný komfort používání.

Obsah balení Gyeon Q2 LeatherShield EVO

  • Gyeon Q2 LeatherShield 100 ml
  • Gyeon aplikační houbička
  • 6x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůže
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: