Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta pouze 5%, Koch Chemie 10%.

Koch Chemie Spray Sealant S0.02 Tekutý vosk s rozprašovačem 500 ml

Kód: 4427500
Novinka
Značka: Koch Chemie
721 Kč 596 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Tekutý vosk pro hydrofobní a vysoce lesklé lakované povrchy, jedním balením ošetříte 10 až 14 vozidel (spotřeba na jedno vozidlo 35 ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý vosk Koch Spray Sealant S0.02

pro rychlé a snadné dosažení vysoce lesklého a sametového povrchu. Propůjčuje laku zřetelně viditelné zvýraznění barvy. Konzervující komponenty vytvářejí perfektní odperlovací efekt.

Využití:

lakované povrchy na osobních vozidlech, užitkových vozidlech, motorkách atd.

Použití:

před použitím vosku je vozidlo nutné odmastit, aby vosk lépe přilnul. 

Pak teprve použijte tekutý vosk Spray Sealant. Přípravek protřepejte a nastříkejte dva až tři střiky na mikrofázovou utěrku a následně nanášejte po částech na karoserii vozidla. Nikdy nestříkejte přípravek přímo na karoserii. Po krátkém působení vyleštěte mikrofázovou utěrkou.  Následně vyleštěte ošetřenou plochu ještě jednou čistou mikrofázovou utěrkou. Nenechávejte zaschnout nevyleštěné. Po aplikaci je dobré nechat vozidlo alespoň 4 hodiny pod střechou, aby byl výsledek lepší a trvalejší, ale i ihned po aplikaci je již ochrana zajištěna. Chcete-li, aby vám vosk na Vašem vozidle vydržel co nejdéle, myjte Vaše vozidlo ručně pomocí přípravku NanoMagic Shampoo.

 

Důležité:

přípravek před použitím přezkoušet na snášenlivost a barevnou stálost. Zkontrolujte, zda je výrobek vhodný pro vaší aplikaci.

Výstražná upozornění: 

Vyvarujte se kontaktu se sklem a plasty. Před použitím protřepejte. Chraňte před mrazem a nadměrným teplem. List
s bezpečnostními údaji je pro profesionální uživatele k dostání na vyžádání.

Upozornění: 

Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultace jsme vám k dispozici.

Balení: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté vosky a sealanty
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: