Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta 5%, Koch Chemie 10%, ZviZZer 2%.

CarPro CQUARTZ Gliss 30 ml Keramická ochrana laku

Kód: CP_GLS3
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Keramický overcoat, 30 ml, aplikátor, 4x suede

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarPro CQUARTZ Gliss 30 ml je super hladká doplňková vrstva pro keramické povlaky CQUARTZ. Dramaticky zvyšuje kluzkost povrchu, lesk a vodoodpudivost. Snižuje ulpívání prachu a skvrn od tvrdé vody.

Zeptáte-li se jakéhokoliv milovníka čistého auta, co očekává od perfektně ošetřeného laku, velmi pravděpodobně Vám odpoví, že lesk a hladký povrch. Keramické povlaky tradičně excelují v míře ochrany laku a trvanlivosti, v hladkosti povrchu však až dosud nedokázaly čerstvě nanesenému vosku konkurovat. CarPro GLISS to však mění!

Steroidy pro Váš keramický povlak
CarPro GLISS je zcela nový produkt, určený jako přidaná vrchní vrstva pro keramické povlaky CarPro CQUARTZ. K vysoké chemické odolnosti a trvanlivosti keramického povlaku přidává fantastickou hladkost a antistatické vlastnosti. Výrazně snižuje ulpívání prachu a je vysoce odolný vůči usazování minerálů z tvrdé vody, které jinak zanášejí keramické povlaky a degradují jejich funkčnost.

Díky přidané vrstvě zvyšuje odolnost a životnost spodního keramického povlaku a nadále prohlubuje lesk ošetřeného laku. Maximalizuje vodoodpudivost.

Univerzální použití a snadná aplikace
CarPro GLISS má velmi jednoduchou a rychlou aplikaci, neobsahuje žádné oleje, velmi snadno se stírá a nezanechává šmouhy. Je vhodný pro kombinaci se všemi keramickými povlaky CarPro CQuartz i povlaky jiných značek.

Je možné CarPro Gliss použít i jako samostatnou keramickou ochranu s životností 6-12 měsíců.

CarPro CQUARTZ Gliss návod k použití

  1. Měkkou stranu pěnového aplikátoru obalte dodávaným aplikačním hadříkem a naneste na něj dostatečné množství přípravku. Doporučený postup je převrátit lahvičku, přiložit hrdlem na obalený aplikátor a plynulým pohybem nanést přípravek na obalený aplikátor v souvislém pruhu o šířce cca 1 cm. Nedostatečně nasycený aplikátor vede k aplikaci příliš tenké vrstvy.
  2. Ve dvou navzájem kolmých směrech rozetřete přípravek v tenké souvislé vrstvě.
  3. Vyčkejte, až film přípravku zavadne, a poté jej setřete kvalitní čistou mikrovláknovou utěrkou.
  4. Po 60 minutách (nebo později) naneste stejným způsobem druhou (nebo další) vrstvu.

Obsah balení CarPro CQUARTZ Gliss

1x keramický top coat CarPro CQUARTZ Gliss 30 ml
1x Carpro CQUARTZ Aplikátor
4x utěrka Carpro Suede 10x10 cm

Objem: 30 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Nanopovlaky
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: