Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta 5%, Koch Chemie 10%, ZviZZer 2%.

CarPro CQUARTZ SiC 30 ml

Kód: CP_110
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Keramická ochrana laku CarPro CQUARTZ SiC 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarPro CQUARTZ SiC je pravý originál. Tato keramická ochrana laku oslavuje veleúspěšné desetiletí na trhu s novou, v pořadí již čtvrtou generací technologie, která jednou pro vždy mění způsob, jakým se chrání a zkrášluje lak automobilů.

Nová generace poprvé využívá karbid křemíku, materiál s extrémní tvrdostí 9.5H, známý z abraziv či tzv. karbon keramických brzdových kotoučů. Anglické označení Silicon carbide (SiC) se tak dostalo i do označení tohoto revolučního produktu na ochranu laku.

Vývoj nové generace měl jediný cíl – vylepšit produkt ve všech ohledech. Tento cíl se vývojářům firmy CarPro podařilo splnit beze zbytku.

CarPro CQUARTZ SiC 30 ml je lepší ve všech sledovaných parametrech

CarPro CQuartz SiC přináší vyšší odolnost vůči agresivním chemikáliím, ulpívání nečistot i skvrn od tvrdé vody. Díky tomu chrání lak lépe než kdy před tím. Navíc laku dodává fantastickou voděodpudivost i samočistící schopnost.

Nezlepšily se jen funkční vlastnosti, ale i ty estetické. Zářivý, plastický lesk, kterým se uvedla předchozí generace, byl nadále vylepšen. Váš lak tak po aplikaci dostane dechberoucí hloubku a sytost barvy. Výrazně se zvýší i hladkost povrchu – vlastnost, kterou po aplikaci každý ocení, ale která má i praktický přínos. Hladký povrch omezuje ulpívání nečistot a díky nižšímu tření zvyšuje odolnost laku vůči poškrábání.

CarPro CQUARTZ SiC 30 ml nabízí ještě snadnější aplikaci

Dokonce se podařilo i významně zjednodušit už tak snadné nanášení a s novou generací přináší značka CARPRO špičkovou technologii ještě širší skupině zákazníků. Věříme totiž, že i úplný začátečník aplikaci zvládne bez problému.

CQuartz SiC se snadno nanáší, nepřesychá a díky hladkému povrchu se velmi snadno stírá. Pokud máte stále pochybnosti, zdali "keramiku" sami zvládnete, anebo máte špatné zkušenosti s jinými výrobky, je na čase se zbavit obav a pustit se do toho.

Ze snadné aplikace a skvělých výsledků však budou těžit i profesionálové, pro které je péče o automobily jejich profesí. Rychlejší a jednodušší práce bez zbytečných frustrací znamená vyšší produktivitu a snáz vydělané peníze.

Spotřeba na 1 vůz: cca 30 ml
Reálná životnost na laku (při aplikaci dvou vrstev): 24 měsíců

Návod k použití:

 1. Věnujte důkladnou péči přípravě laku – stav laku před aplikací bude zakonzervován na dlouhou dobu. Vůz důkladně umyjte, lak dekontaminuje přípravky CARPRO Tar X a Iron X, v případě potřeby lak strojně vyleštěte.
 2. Pro dosažení slibované životnosti je klíčové, aby byl lak zbaven všech nečistot a především vosků a olejů z leštících past.
 3. Důrazně doporučujeme před aplikací vůz umýt silnějším šamponem bez obsahu vosků (CARPRO Reset, CARPRO Iron X Snow Soap) a důkladně vysušit.
 4. Následně povrch dočistit přípravkem CarPro Eraser.
 5. Před použitím důkladně protřepejte.
 6. Přípravek nanášejte vždy na jeden díl karoserie a postupujte díl po dílu. Přizpůsobte práci rychlosti schnutí přípravku a velké díly (střecha, kapota) si případně rozdělte na menší části.
 7. Měkkou stranu pěnového aplikátoru obalte přibaleným aplikačním hadříkem a naneste na něj dostatečné množství přípravku. Doporučený postup je převrátit lahvičku a plynulým pohybem nakapat přípravek na obalený aplikátor v souvislém pruhu o šířce cca 1 cm. Nedostatečně nasycený aplikační hadřík vede k nanesení příliš tenké vrstvy.
 8. Ve dvou navzájem kolmých směrech (do kříže) rozetřete přípravek v tenké souvislé vrstvě.
 9. Krátce počkejte, dokud nebude film přípravku téměř zaschlý a tahy na laku nedostanou duhový nádech.
 10. Vyzkoušejte, zdali je film přípravku již zaschlý, a to tím způsobem, že mikrovláknovou utěrkou přetřete povrch. Pokud se v tahu přípravek roztírá jako štětcem, je stále příliš vlhký. Pokud se po přetření objeví čistý lak, nastala správná chvíle na kompletní setření.
 11. Doba schnutí závisí na mnoha faktorech (teplota a vlhkost vzduchu i typ konkrétního laku). Doporučujeme proto si dobu zasychání nejdříve otestovat na malém dílu, například na zrcátku.
 12. Vhodnou mikrovláknovou utěrkou celý povrch pečlivě přeleštěte, abyste odstranili přebytky přípravku, které tvoří případné „mapy“. Doporučujeme se vybavit dostatečným množstvím utěrek (cca 4 ks). Výsledek důkladně zkontrolujte. Teprve poté pokračujte na další části vozu.
 13. Tímto způsobem postupujte na všech dílech karoserie. Aplikační hadřík otočte jakmile je znečištěný od prachu či začíná tvrdnout. Po znečištění obou stran vyměňte.
 14. Po 60 minutách (nebo později) naneste stejným způsobem druhou (nebo další) vrstvu. Doporučujeme nanášet 2-3 vrstvy. Více není na škodu, ale nebývá to obvykle nutné.
 15. V případě, že někde přehlédnete a film přípravku nesetřete, není důvod panikařit. Do cca 1 hodiny přebytek snadno odstraníte (rozpustíte) aplikátorem navlhčeným čerstvým přípravkem. V případě, že je přípravek již ztvrdlý, nebude tento způsob fungovat, ale pomůže mikrovláknová utěrka s jemnou leštící pastou.
 • Neaplikujte na přímém slunci ani na horký povrch vozu. Naopak po aplikaci je teplo přínosem, protože urychluje vytvrzování ochrany. Ve slunečném počasí proto doporučujeme hotový vůz umístit na slunce.
 • Během aplikace vždy používejte ochranné rukavice a ochranu dýchacích cest.
 • Doporučujeme nevystavovat vůz dešti během následujících 24 hodin a během následujících 7 dnů vůz neumývat.

Balení obsahuje:

1x lahvička s přípravkem CarPro CQUARTZ SiC 30 ml
1 x CarPro CQUARTZ aplikátor (standardní velikost)
5 x CarPro aplikační mikrovláknová utěrka 10x10 cm

Cena za 1ks

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nanopovlaky
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: