Sleva na celý nákup 15%, zadej kód sezona (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již ve slevě). AVA a Nerta pouze 5%, Koch Chemie 10%.

Gyeon Q2M Iron REDEFINED 500 ml Odstraňovač polétavé rzi

Kód: G38899
Novinka
Značka: Gyeon
379 Kč 313 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Inovovaný odstraňovač polétavé rzi 500 ml

„Prohlédněte si naše video jak se s přípravkem pracuje“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Iron REDEFINED 500 ml je vysoce účinný, obsahem inovovaný, rychle reagující odstraňovač polétavé rzi.

Q2M Iron je jedním z nejúčinnějších, rychle reagujících odstraňovačů polétavé rzi na trhu. Tento produkt byl speciálně vyvinut k dekontaminaci povrchů od drsných železitých usazenin jako je brzdový prach apod. Q2M Iron je natolik intenzivní,  že čištění je jednoduché jak pro pouhé nadšence tak pro i profesionální detailery.

Q2M Iron je vhodný pro chemickou dekontaminaci ihned po mytí. Používejte na studené povrchy a vyhněte se aplikaci na přímém slunečním záření. V horkých dnech nedovolte, aby přípravek přischnul.

VÝHODY: Q2M Iron REDEFINED je velmi kluzký. Je přímo ideální jako lubrikant při dekontaminaci pomocí claye. Tím můžete ještě více urychlit a zintenzivnit dekontaminační proces.

Vysoká efektivita tohoto odstraňovače polétavé rzi naštěstí neměla dopad na neutrálnost pH. Právě díky neutrálnímu pH 6 může být Q2M iron použít na všech površích, i na tak citlivých jsou leštěná kola, apod.

Q2M Iron disponuje při své reakci zabarvováním do fialova. Na rozdíl od jiných komerčních produktů není ale tento přípravek zaměřen na barvení, ale na čistící schopnosti. Barvení pouze ilustrativně informuje své uživatele o skutečném znečištění a o síle reakce.

  • Doporučená spotřeba na dekontaminaci jednoho vozu: 150 ml
  • Vyvážené neutrální pH
  • Objem: 500 ml
  • Hmotnost: 0.6 kg

Oficiální webová prezentace

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstaňovače polétavé rzi
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: